Dobrý den,

dnes ráno v 5:00 hodin přišly z CERMATu výsledky státních částí maturitních testů ( didaktické testy z českého jazyka, anglického jazyka a matematiky). Naši maturanti dosáhli: 100 % úspěšnosti v cizích jazycích, 93 % úspěšnosti v českém jazyce , 75 % úspěšnosti v matematice. Celkově z počtu konaných didaktických testů bylo 92,4 % úspěšných a z celkového počtu maturujících studentů 85 %. Bohužel jeden DT z matematiky a jeden z českého jazyka byly pod hranicí úspěšnosti, V CJL pouze o bod. Vynikající výsledky dosáhli naši maturanti v anglickém jazyce.

Nicméně výsledek je vzhledem k situaci uzavření škol a omezené přípravy zvláště ke státním zkouškám velmi dobrý. Maturantům blahopřeji a věřím, že ústní části zkoušek budou ještě lepší.

Hezký den J.Turková