Dobrý den,
A) ODEVZDÁVÁNÍ UČEBNIC A KLÍČKŮ OD SKŘÍNĚK
– podle pokynů třídních učitelů musí studenti ve čtvrtek dne 25. 6. 2020 od 8:20 hodin odevzdat zapůjčené školní učebnice a klíčky od šatních skříněk
P.S. UPOZORNĚNÍ – PŘED VSTUPEM DO BUDOVY PLATÍ I NADÁLE PŘÍKAZ – SMÍ VSTOUPIT  POUZE ŽÁK, který  předal ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ COVID19.
V PÁTEK UŽ STUDENTI DO BUDOVY NEPŮJDOU VŮBEC (pouze, pokud chtějí třídním odevzdat zapomenutou učebnici nebo klíček od skříňky)
VYSVĚDČENÍ PŘEDÁME NA ZAHRADĚ KAŽDÉMU  ZVLÁŠTĚ PO TŘÍDÁCH (JAKO KDYŽ SE PŘEDÁVAJÍ POCHVALY).
TZN. jednotlivci po třídách před celou školou – třídní, ŘŠ a VP

B) SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ   NA ZAHRADĚ ŠKOLY
 v pátek dne 26. 6. 2020 se od 9:00 hodin bude předávat vysvědčení na zahradě školy, vyhlášen bude také student roku 2019-2020.
DO BUDOVY ŠKOLY JIŽ ZE STUDENTŮ NIKDO CHODIT NEBUDE. Pouze po dohodě s třídním (např. do odevzdání zapomenuté učebnice aj.)

J.Turková