Vážení rodiče, ahoj studenti,
připravujeme pro Vás ozdravný a sportovní pobyt v Chorvatsku.

Termín 21. – 29. 9. 2018.

Odjezd v pátek ve večerních hodinách, návrat v sobotu/neděli . Dle odjezdu z Chorvatska – pokud bude hezky, nebudeme končit snídaní a odjezdem v dopoledních hodinách, ale využijeme celý den na pláži a v apartmánech, budeme mít zajištěnu i večeři a domů pojedeme až v nočních hodinách.

Místo: Kaštel Štafilić, Severní Dalmácie

Pláž / oblázková s pozvolným vstupem do moře – 300 m, centrum – 1,5 km, Trogir – 8 km, Split – 21 km.
Změnili jsme destinaci (v předchozích letech jsme navštěvovali Makarskou).

Důvod: na Makarske bohužel i nadále není možné využít společné prostory mezi jednotlivými apartmány ke společným akcím.

V penzionu Jerič, kam se chystáme, je k dispozici kryté venkovní posezení,  bazén, sportovní multifunkční hřiště, pinčes.
Předběžná cena 6.800 – 7.000 Kč. Hledáme ještě spolehlivého dopravce. Výběrové řízení ukončíme příští týden.
V ceně: ubytování, pobytová taxa, polopenze, doprava autobusem.
Vzhledem k maximální vytíženosti autobusu (aby se cena za autobus nenavyšovala) a podmínky minimálního počtu účastníků v daném penzionu se zajištěním polopenzí) Vám v příštím týdnu rozdáme závazné přihlášky.
Záloha 50 % z celkové ceny musí být zaplacena do 30. 6. 2018. Zbytek do 31. 8. 2018.

Prosím zvažte účast na této akci.  Abychom mohli potvrdit závaznou objednávku.  Předběžná přihláška je v příloze. Odevzdejte co nejdříve do kanceláře školy.

Děkuji za pochopení J. Turková